ZDARMA POSKYTUJEME ZÁSYPOVÝ MATERIÁL - k obsypu kanalizace a kabeláže, vyrovnání podkladních vrstev.
zpět / Volná místa

Volná místa

Odpadová/ý hospodář/ka

Požadujeme min. středoškolské vzdělání s maturitou, nebo VŠ ekonomického nebo ekologického zaměření, znalost práce na PC, částečnou znalost účetnictví a odpadového hospodářství, schopnost pracovat samostatně i v týmu, schopnost jednat s lidmi, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, řidičský průkaz skup. B.

Náplň práce: vedení odpadové evidence v programu EVI 8, vedení průběžné evidence vč. provozních deníků, komunikace s klienty osobně i telefonicky, tvoření a vedení podkladů pro mzdovou účetní, obstarávání běžného chodu kanceláře

Nabízíme: odpovídající plat, mobil, notebook, stravenky a další benefity.

 

Řidič (C+E) na nákladní kontejnerovou přepravu

Nabízíme: Každý den doma, moderní vozový park, odpovídající platové zařazení, pravidelný výplatní termín, stravenky, Požadujeme: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, kartu řidiče, psychotesty, ochotu pracovat.

 

Strojník - bagrák

Přijmeme pracovníka na obsluhu pásového bagru a traktobagru. Požadujeme praxi, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu. Nabízíme odpovídající plat, stravenky.

 

Traktorista

Požadujeme min. vyučení, spolehlivost, pracovitost, časovou flexibilitu, praxi. Náplň práce: obsluha nových traktorů značky CASE a NEW HOLLAND. Nabízíme odpovídající plat, stravenky.

 

Mechanik - opravář nákladních vozidel

Přijmeme zaměstnance na opravu a údržbu nákladních motorových vozidel, stavebních a zemědělských strojů. Jedná se o práci ve vybavené dílně. Nabízíme odpovídající platové zařazení, zaměstnanecké výhody - stravenky.

 

Životopisy posílejte na cibulka@zers.cz nebo volejte na 725 797 041.